חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים
חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים, לעיבוד ימי הלחימה המורכבים בעזה | "נגענו בדברים העמוקים שהודחקו. זו הייתה חוויה מתקנת"
ליווי אישי והדרכה חברתית של בני נוער, בשותפות עם צוות המרכז · ניהול תיק, כולל כתיבה ויישום של תכנית אישית · קשר רציף עם הורים · עבודה בממשקים בקהילה, עם גורמי חינוך ורווחה · יצירת שותפויות לפעילויות בקהילה · הובלה חינוכית של קבוצת רכיבה על אופניים.
ניסיון משמעותי ומוכח בהדרכת בני נוער · אוריינטציה לאוכלוסיות מיוחדות · יכולת להנחיית מתנדבים · יכולות גבוהות בעבודת צוות · זמינות לעבודה בשעות אחה"צ - ערב · היקף משרה: כ- 25 ש"ש עם אפשרות להרחבת המשרה, בהתאם לכישורים · תחילת עבודה: מיידי
**** מתאים לסטודנטים****