חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים
חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים, לעיבוד ימי הלחימה המורכבים בעזה | "נגענו בדברים העמוקים שהודחקו. זו הייתה חוויה מתקנת"
ליווי אנשים שעברו משבר נפשי, בכל קשת תפקודי החיים, עבודה קהילתית, פרטנית וקבוצתית · עבודה בצוות תומך, דינמי ואופטימי · במסגרת התפקיד יינתנו הדרכות שוטפות (פרטניות וקבוצתיות), הכשרות והשתלמויות · העבודה הינה עבודת שטח
תואר אקדמי באחד ממקצועות הטיפול והשיקום - חובה! · ניסיון בעבודה בבריאות הנפש - יתרון! · יחסי אנוש מצויינים ואופטימיות · סדר וארגון · ניידות - חובה! · היקף משרה: 100% · התחלת עבודה: מיידי
שלחו קו"ח ל: hr@gvanim.org.il