חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים
חברי צוות אשל ממגלן נפגשו לסדנא של שלושה ימים, לעיבוד ימי הלחימה המורכבים בעזה | "נגענו בדברים העמוקים שהודחקו. זו הייתה חוויה מתקנת"
"מאז שהבת שלי השתלבה אצלכם מצאתי שלווה. זו פעם ראשונה מאז שהיא נולדה שאני יוצאת בערבים ורוכבת על אופניים. זה דבר שאהבתי מאוד לעשות בתור נערה, זו הדרך שלי להיות בשקט עם עצמי - ופתאום קלטתי שלא עשיתי את זה בכל ה 20 שנים האחרונות. חזרתי לעצמי, להיות אני, ולא רק אמא של ..."
יעל, אמא.